Re: nincs cím 2011. április 6. 11:16 zeeh_ Előzmény: #368797 Végre kezd normális ára lenni. 2630 Robot valamiért +110 Ft-tal lájkol bennünket. :)) Azt már tudjuk, hogy miről szól a 18 órási gyűlés, de a 14 órásin mi lesz?