Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #368843

az is lehet, hogy valaki folyamatosan veszi, mert lát benne fantáziát még ebben a magasságban is, lentebb nem nagyon kap nagyobb mennyiséget, így piacin kell beszállnia... bármi lehet... nem hiszem, hogy a robot hagyná ezt a 100ft-os különbséget, amikor átlag 25-40szokott lenni...

kint meg stabilan 9,55