Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #368838

Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy minek köszönhető az, hogy március 16. óta feljebb vagyunk a kinti árnál.

Alapok csipegetnék, a (pici) BUX kosár tagság miatt? Jobb magyarázatot már nem tudok rá, esetleg az árbeállítás, amit Koffein írt talán tegnap, hogy ha kint megindul, egálban legyenek az árak a kintivel.

Maradjon stabilan 2600 felett és akkor jó lesz mozizni. :) Tervezett pakk már a padláson. :)