Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#368436 zeeh_ Előzmény: #368434

Ne is mondd, ez a qrva robot bezzeg ilyenkor tudja manipulálni az árat, amikor meg rally van, alig van különbség. Sőt, még alatta is vagyunk a kinti árnak.

Talán beleférhet egy 1k-s nagy borítás, de azzal is csak 2535-ig jutna.

Re: nincs cím

#368389 zeeh_ Előzmény: #368368

Ez a qrva robot hova a fenébe húzza már fel az árat?!

Kikérem magamnak, így nem lehet gyűjtögetni. :-/

2565 lenne reális.

Csinálhatnának egy beöntést kint 9.3-ig.

Re: nincs cím

#368368 zeeh_ Előzmény: #368347

Húzza a robot, húzza...

2600-ért van már csak eladó tétel.

+30-40 Ft megint megvan.

Re: nincs cím

#368278 zeeh_ Előzmény: #368268

Úgy legyen! :)

De szabadulnék már attól a k*rva ecotól, nem szeretném oviba "járatni" szeptembertől. :)

Re: nincs cím

#368270 hAliG Előzmény: #368261

Egyébként várjuk, hogy a bitek nyugodjanak meg és elkészítsd az elemzést :-)

Re: nincs cím

#368268 hAliG Előzmény: #368261

Itthoni chart alapján kisebb célár adódik a fordított fej-vállra, a kinti alapján ~12.2 euró.

Kérdés persze, hogy az EUR/HUF mit produkál addig, de én ~3250Ft-ra tippelek itthon célárként (a kinti alapján).

Re: nincs cím

#368266 zeeh_ Előzmény: #368261

Főnök! Nézd meg a kinti chartot! Az lesz a mérvadó itthon is, igen szép jövőt jósol szűk 2 hónapos távlatban. :)

Re: nincs cím

#368261 Kissherceg Előzmény: #368135

akartam rá elemzést csinálni, de még a markers is errort ír ki hetes chart betöltésekor. A bitekkel meg nem vitatkozom. Tény, hogy szépen hullámzik felfele.

Kitört kint a limbó láz.…

#368135 zeeh_

Kitört kint a limbó láz. ;)

Ez egy szép csomag volt.

16:16:31 9.52 6402

16:16:31 9.52 500

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#368122 zeeh_ Előzmény: #368077

2845-re, amikor májusban 3 felett is eladhatod? :)

Közben kint zutty, öntöttek egy szépet.

9,52