Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban 2011. április 4. 16:16 zeeh_ Előzmény: #368077 2845-re, amikor májusban 3 felett is eladhatod? :) Közben kint zutty, öntöttek egy szépet. 9,52