Ne is mondd, ez a qrva robot bezzeg ilyenkor tudja manipulálni az árat, amikor meg rally van, alig van különbség. Sőt, még alatta is vagyunk a kinti árnak.
Talán beleférhet egy 1k-s nagy borítás, de azzal is csak 2535-ig jutna.
Ne is mondd, ez a qrva robot bezzeg ilyenkor tudja manipulálni az árat, amikor meg rally van, alig van különbség. Sőt, még alatta is vagyunk a kinti árnak.
Talán beleférhet egy 1k-s nagy borítás, de azzal is csak 2535-ig jutna.
Ez a qrva robot hova a fenébe húzza már fel az árat?!
Kikérem magamnak, így nem lehet gyűjtögetni. :-/
2565 lenne reális.
Csinálhatnának egy beöntést kint 9.3-ig.
Húzza a robot, húzza...
2600-ért van már csak eladó tétel.
+30-40 Ft megint megvan.
A 18órési kgy-ról hallgatnak, vagy nem esett még le nekik :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/aprilis_28-an_tartja_kozgyuleset_az_orco.147587.html
Úgy legyen! :)
De szabadulnék már attól a k*rva ecotól, nem szeretném oviba "járatni" szeptembertől. :)
Egyébként várjuk, hogy a bitek nyugodjanak meg és elkészítsd az elemzést :-)
Itthoni chart alapján kisebb célár adódik a fordított fej-vállra, a kinti alapján ~12.2 euró.
Kérdés persze, hogy az EUR/HUF mit produkál addig, de én ~3250Ft-ra tippelek itthon célárként (a kinti alapján).
Főnök! Nézd meg a kinti chartot! Az lesz a mérvadó itthon is, igen szép jövőt jósol szűk 2 hónapos távlatban. :)
akartam rá elemzést csinálni, de még a markers is errort ír ki hetes chart betöltésekor. A bitekkel meg nem vitatkozom. Tény, hogy szépen hullámzik felfele.
Kitört kint a limbó láz. ;)
Ez egy szép csomag volt.
16:16:31 9.52 6402
16:16:31 9.52 500
2845-re, amikor májusban 3 felett is eladhatod? :)
Közben kint zutty, öntöttek egy szépet.
9,52