Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

Hibaz Előzmény: #368044

1,5 év után sikerült belépnem feleségem Nyesz számlájára !! Örömmel látom, neki is vettem 205 db rv-t akkoriban,gyorsan be is álltam 2845-re,visszavonásig..:))