Mármint a 4000 db-os puffer (arra válaszoltam)
Mármint a 4000 db-os puffer (arra válaszoltam)
Melyik csatornát nézed? Nálam 9.58 :)
jól látom, hogy a 4k-s pufi eltűnt? :)
Hamarosan teljesülni fog :)
Kint kezdenek belelendülni..
1,5 év után sikerült belépnem feleségem Nyesz számlájára !! Örömmel látom, neki is vettem 205 db rv-t akkoriban,gyorsan be is álltam 2845-re,visszavonásig..:))
most meg le sem x@rják :) no mindegy, ez így is jó lesz ez
9.58
közben 9.6
Azt kívánom, hogy vennék meg a "majom" 4000 db-os pufferjét :D
Erre az ING hírre mennie kell(ene) egy keveset szvsz.
2009 májusban ilyen hír jött volna valamelyik kis/közép papírban, hogy ING beszállt ~1,6mrd Ft-tal, az rallyzott volna 4-5 napig :D
A meglévők már nálam is bent állnak, nehogy meló legyen, oszt' elmarad. :)
9,53
Én beteszem 3200-ra eladásra az egészet még most, időben :D :D :D
3k-nak jobban örülnék. :)
Most értem gép elé, csak annyit tudok mondani, hogy semmit... le sem írom kavargó gondolataimat... beszáll az ing, 50pontal fentebb vagyunk, ahelyett, hogy lentebb lennénk áááh kész téboly ez a papír...
Péntekre lehetne egy 2850 belőle...:)
2 cent... nem tudom. Volt olyan rés, amit nem töltött vissza, csak 3 hónap múlva. Azt mondjuk nem nagyon szeretném, habár, ha 3200-on kiszállnék és visszajönne ~2450-re... :)))
Az lenne érdekes, hogy elmaradna a rés töltés, de szerintem be fogja tölteni, mielőtt tovább indul. Ha meg mégsem, majd 12 euro után visszajövünk érte. :)
Legalább kicsit utolértek bennünket ezzel a 9.5-tel.
Picit megrántották kint... 9.5