Re: nincs cím 2011. április 5. 13:00 zeeh_ Előzmény: #368368 Ez a qrva robot hova a fenébe húzza már fel az árat?! Kikérem magamnak, így nem lehet gyűjtögetni. :-/ 2565 lenne reális. Csinálhatnának egy beöntést kint 9.3-ig.