Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

hAliG Előzmény: #368101

Mármint a 4000 db-os puffer (arra válaszoltam)