Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#367940 zeeh_ Előzmény: #367937

Elvileg 2500-ért már csak nagy mákkal lehet kapni, ha valami remegő bedobja.

Re: Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban

#367937 akpo7 Előzmény: #367933

De ha vkinel van egy vonalzo, akkor az emelkedo csatornat szepen be tudja rajzolni. Sot, ha sikerult neki, akkor azt is fogja latni, h. az aljan voltunk reggel.

Re: nincs cím

#367929 zeeh_ Előzmény: #367928

Lehet. A különbözet már megvan, 70 Ft jelenleg. Megint itt akarja eladni az olcsóbb papírjait.

Re: nincs cím

#367906 zeeh_ Előzmény: #367900

Meglesz az a felpattanás. Ez a 2. fordított fej-váll lassabb lefolyású jóval, mint az előző volt. Van idő a játékra fel is, le is.

Re: nincs cím

#367902 hAliG Előzmény: #367900

Szerintem már ez a kettő új beszálló, 5% feletti nagybüfi jelezte az irányt :)

Re: nincs cím

#367900 akpo7 Előzmény: #367881

3K felett majd likvid lesz. :) Amugy az elozo rallyban nagy volt benne a forg., torvenyszeru is volt, h. visszajon. Most viszont egy felpattanas jelezne sztem, h. az irany tovabbra sem a le.

Re: nincs cím

#367889 zeeh_ Előzmény: #367886

Esélyes, hogy a legutóbbi rallyban kaptak bele rendesen.

Remélhetőleg jön 1-2 új project bejelentés idén, aztán végre magunk mögött hagyhatjuk a 3000 alatti tartományt végre. Kis genya robot lecsökkentette a pakkok méretét 2545-ig.

Re: nincs cím

#367886 hAliG Előzmény: #367885

2,5%nál már jelenteni kell, ING-ről eddig nem hallottunk! Szóval vett egy rendes adagot.

Úgy látszik már a nagyok közül páran rájöttek, hogy most érdemes beszállni.

Re: nincs cím

#367885 zeeh_ Előzmény: #367881

Békeidőkben illikvid, alig van benne mozgás, de ha megindul, akkor bele költözik az élet. :)

ING nem rossz. Múltkor már köszönhettünk egy új 5% feletti tulajdonost, itt az újabb.

Re: nincs cím

#367884 hAliG Előzmény: #367882

ING szart nem hinném, hogy vesz..

Remélem ez olyan, mint amikor az OTP beszállt RFV-be :)

Re: nincs cím

#367882 hAliG Előzmény: #367879

Gyűjtögetik - ING leány :) jó lesz ez gyerekek!

Announcement of Orco Property Group

Shareholding notification

Paris, April 4th, 2011 -- Orco Property Group has been notified that ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., having it offices at Plac Trzech Kryzy 10/14, 00-499 Warsaw, Poland holds, as of 14 March 2011, 715,273 ordinary shares of Orco Property Group (ISIN LU0122624777), which equals to 5,08% of the total voting rights in Orco Property Group.

Re: nincs cím

#367881 Hathor Előzmény: #367685

Köszi Zeeh!

Egyelőre nagyon illikvidnek tűnik ez a papír számomra.

9óra27perc van, egy kötés nem született ma.

Nem egyszerű dió.

Re: nincs cím

#367874 zeeh_ Előzmény: #367870

9.23-as nyitó, de már 9.4

Úgy látom, itt tényleg csak egy remegő büfin vagy a robot jóindulatán múlik kizárólag, hogy lehet-e kapni majd 2500 alatt.

9.23-ra 2450-es ár lett volna reális.