Újabb 5% feletti tulajdonos az Orcoban
zeeh_http://www.portfolio.hu/vallalatok/ujabb_5_feletti_tulajdonos_az_orcoban.147543.html
Sunyik, a fordított fej-vállról hallgatnak. :)
http://www.portfolio.hu/vallalatok/ujabb_5_feletti_tulajdonos_az_orcoban.147543.html
Sunyik, a fordított fej-vállról hallgatnak. :)