Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #367870

9.23-as nyitó, de már 9.4

Úgy látom, itt tényleg csak egy remegő büfin vagy a robot jóindulatán múlik kizárólag, hogy lehet-e kapni majd 2500 alatt.

9.23-ra 2450-es ár lett volna reális.