Re: nincs cím 2011. április 4. 9:05 zeeh_ Előzmény: #367870 9.23-as nyitó, de már 9.4 Úgy látom, itt tényleg csak egy remegő büfin vagy a robot jóindulatán múlik kizárólag, hogy lehet-e kapni majd 2500 alatt. 9.23-ra 2450-es ár lett volna reális.