Re: nincs cím 2011. április 4. 9:36 hAliG Előzmény: #367885 2,5%nál már jelenteni kell, ING-ről eddig nem hallottunk! Szóval vett egy rendes adagot. Úgy látszik már a nagyok közül páran rájöttek, hogy most érdemes beszállni.