Re: nincs cím 2011. április 4. 9:26 Hathor Előzmény: #367685 Köszi Zeeh! Egyelőre nagyon illikvidnek tűnik ez a papír számomra. 9óra27perc van, egy kötés nem született ma. Nem egyszerű dió.