Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #367685

Köszi Zeeh!

Egyelőre nagyon illikvidnek tűnik ez a papír számomra.

9óra27perc van, egy kötés nem született ma.

Nem egyszerű dió.