Re: nincs cím 2011. április 4. 9:34 zeeh_ Előzmény: #367881 Békeidőkben illikvid, alig van benne mozgás, de ha megindul, akkor bele költözik az élet. :) ING nem rossz. Múltkor már köszönhettünk egy új 5% feletti tulajdonost, itt az újabb.