Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #367881

Békeidőkben illikvid, alig van benne mozgás, de ha megindul, akkor bele költözik az élet. :)

ING nem rossz. Múltkor már köszönhettünk egy új 5% feletti tulajdonost, itt az újabb.