Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #367881

3K felett majd likvid lesz. :) Amugy az elozo rallyban nagy volt benne a forg., torvenyszeru is volt, h. visszajon. Most viszont egy felpattanas jelezne sztem, h. az irany tovabbra sem a le.