Már a vacsora miatt is tuti a siker. :)
Már a vacsora miatt is tuti a siker. :)
Nagyon bejött nekik ez a csütörtök este. :)
http://www.bse.hu/newkibdata/106467713/25_03_2011_OPG___convening_notice_EGM_28_April_2011.pdf
11-es pont lesz még érdekes, hogy mivel fognak előállni, amiről a meghívóban nincs szó.
Elképzelhető, hogy volt némi tömés, de a fő tömés az nem ez lesz, hanem majd fordított fej-váll célárának elérésekor időtáv szerint nagyjából 1,5-2 hónap múlva. Akkor kell majd nagyon észnél lenni és időben dobni, mert ott még hevesebben fog menni az árfolyam.
Jövőre Zlota átadás környékén már alapból illene 3000-4000 között lennie. Ha az elkészül, sokat fog lendíteni a szekéren.
Amennyit Én láttam egy picit tömés szaga is volt. 9.9en 1k-s pakkokat kikapkodták, hogy 10fölé menjen, de be is pakoltak 9.9alá rendesen... majd meglátjuk mit hoz a hétfő, betolok egy profitvédő stopot, oszt jó napot nekije :)
Nem lenne rossz, ha jövő héten azért átvinné a 10 eurót, de ez a gyj hír csak arra volt jó szerintem, hogy stabilan 9 fölött legyen, a mai emelkedés java részét vissza fogja adni és a következő hetekben talán konszolidálódik itt 2450-2550 körül. A fordított fej-váll még nem érte el a célárát, csak itthon az Egon féle 2750-et, de ez nem sok mindent jelent, mivel a fő piaca nem itt van, hanem kint. Hatalmas mennyiséget vettek ma, nem lenne rossz 1-2 új nagyhal megjelenése.
Ha jól látom 2008ból hátrahagyott egy pár rést, mármint a bét.en szereplő orco grafikonja szerint, de sajnálattal látom, hogy odakint nem hagyott maga mögött egy betölteni való rést sem...
No itt vagyok, immár gép mellett. Sajnálattal látom, hogy a 2615-ös pakkom nálam maradt. :-/ Nem ment el 2700-ig.
Koffein kollega, türelem! Még van bő 1-1,5 hónapja, ha a népi kalenáriumot nézem a célig. Vélhetően most megint a csorgás, limbó hintó jön 2-3 hétig. De hétfőn még benne lehet egy réssel nyitás felfelé, piszok sokat megvettek ma kint és kis csomagokat dobáltak csak be (a teljes számhoz képest persze).
Most látom, hogy 9,86 a vége... na mindegy, tolok egy sört oszt a lényeg, hogy ez a péntek az Orco napja volt :)
Kalandra fel :)
2645 a vége, odakint meg 9.77... ebből hétfőn nem lesz rés... örüljünk, ha áprilisban a 10et átlépi, de ,még azt sem biztos... :)
Szerintem ilyesmi is lehet mögötte, hogy megtudják kiknek van.
Felkötném 2650-re, de nincs egy vasam sem szabadon :)
Tuti valami rafi vér folyik ereiben :D
Itthon a picik mintha kezdenék bedobálni
5% alattinak lehet 700ezer db részvénye!
Szerintem meg akarják tudni, hogy kik gyűjtötték, mert nem a cég ezek szerint!
PFos-ra írtam:
"Most gondolkozok...
50%?
Szerintem a nyulakat akarták kiugrasztani a bokorból nem gondoljátok?
Meg akarták tudni, hogy kik a nagyobb részvényesek!!!
Shareholders:
Other: 9,405,693db 66.93%
Rafkós Ott úr szerintem :)"
elmentek kajáltak egyet oszt jó napot :)
most nem tom eldönteni, hogy adjam, vagy tartsam...
baszus napok óta ez jár a fejemben: a tőzsdén 2*2=5-3+2=4, ... a csavart kerestem, oszt itt a csavar... szal megvolt az 5, most majd lesz 2 és majd ezután érjük el a kívánt eredményt a 4et...
Szerintem a nagyok ezt már tudták korábban mint mi, reakció nem nagyon volt az árfolyam mozgásában.
Érdeklődés hiányában elmaradt :)
Tehát érdektelen, majd áprilisban újra nekifutnak.
Megvan a kgy eredménye!
Extraordinary General Meeting of the Shareholders
of
ORCO PROPERTY GROUP
Held on 25 March 2011
An extraordinary general meeting of the shareholders of Orco Property Group was held at the registered office of the Company, 40, Parc d'Activités Capellen, L-8308 Capellen on 25 March 2011. The meeting was presided over by Mr. Silvano Pedretti as Chairman, Mr. Brad Taylor as Secretary and Mrs. Françoise de Jongh as Scrutineer.
The quorum requirements for voting the points of the agenda (i.e. 50% of the share capital of the company) were not attained and therefore, a second extraordinary general meeting of the shareholders will be called in accordance with the Luxembourg company law with the same agenda.
The shareholders will be invited to attend the extraordinary general meeting of the shareholders of the Company to be held at Paul Eischen Restaurant, 69, Parc d'Activités Capellen, L-8308 Capellen, on 28 April 2011 at 6:00 p.m., to discuss and to vote on the agenda.
A convening notice will be published soon.