Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #365176

Amennyit Én láttam egy picit tömés szaga is volt. 9.9en 1k-s pakkokat kikapkodták, hogy 10fölé menjen, de be is pakoltak 9.9alá rendesen... majd meglátjuk mit hoz a hétfő, betolok egy profitvédő stopot, oszt jó napot nekije :)