Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #365099

Ha jól látom 2008ból hátrahagyott egy pár rést, mármint a bét.en szereplő orco grafikonja szerint, de sajnálattal látom, hogy odakint nem hagyott maga mögött egy betölteni való rést sem...