Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #365045elmentek kajáltak egyet oszt jó napot :)
most nem tom eldönteni, hogy adjam, vagy tartsam...
baszus napok óta ez jár a fejemben: a tőzsdén 2*2=5-3+2=4, ... a csavart kerestem, oszt itt a csavar... szal megvolt az 5, most majd lesz 2 és majd ezután érjük el a kívánt eredményt a 4et...