Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #365081

No itt vagyok, immár gép mellett. Sajnálattal látom, hogy a 2615-ös pakkom nálam maradt. :-/ Nem ment el 2700-ig.

Koffein kollega, türelem! Még van bő 1-1,5 hónapja, ha a népi kalenáriumot nézem a célig. Vélhetően most megint a csorgás, limbó hintó jön 2-3 hétig. De hétfőn még benne lehet egy réssel nyitás felfelé, piszok sokat megvettek ma kint és kis csomagokat dobáltak csak be (a teljes számhoz képest persze).