Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365049

PFos-ra írtam:

"Most gondolkozok...

50%?

Szerintem a nyulakat akarták kiugrasztani a bokorból nem gondoljátok?

Meg akarták tudni, hogy kik a nagyobb részvényesek!!!

Shareholders:

Other: 9,405,693db 66.93%

Rafkós Ott úr szerintem :)"