Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #365049PFos-ra írtam:
"Most gondolkozok...
50%?
Szerintem a nyulakat akarták kiugrasztani a bokorból nem gondoljátok?
Meg akarták tudni, hogy kik a nagyobb részvényesek!!!
Shareholders:
Other: 9,405,693db 66.93%
Rafkós Ott úr szerintem :)"