Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365057

Szerintem ilyesmi is lehet mögötte, hogy megtudják kiknek van.

Felkötném 2650-re, de nincs egy vasam sem szabadon :)