Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #365149

Nem lenne rossz, ha jövő héten azért átvinné a 10 eurót, de ez a gyj hír csak arra volt jó szerintem, hogy stabilan 9 fölött legyen, a mai emelkedés java részét vissza fogja adni és a következő hetekben talán konszolidálódik itt 2450-2550 körül. A fordított fej-váll még nem érte el a célárát, csak itthon az Egon féle 2750-et, de ez nem sok mindent jelent, mivel a fő piaca nem itt van, hanem kint. Hatalmas mennyiséget vettek ma, nem lenne rossz 1-2 új nagyhal megjelenése.