Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#364648 Zotya32 Előzmény: #364646

akkor holnap orco-nap... ezek szerint jól döntöttél a pannunion eldobásával. :)

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364506 zeeh_ Előzmény: #364503

2440-es pakk az enyém. 2400-tól 2460-ig szinte mindenhol álltam ma, de nem kaptam. Amint beálltam, többször mögém állt egyből a robot a szokásos nudli darabszámaival.

Most már úgy vagyok vele, hogy marad ott, ahol van. Ha kapok, akkor hurrá, ha meg nem, akkor reggel bővítek, amennyiben jó a gyj.

hAlig! Befagyott a másik ajánlatom is.

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364503 Koffein Előzmény: #364476

Mi mögé állt be a robot? a 17 db mögé, vagy a 4db mögé? :)))

Pfúúúh Én már nem bírom ezt a tétlenséget, most értem haza, de megyek is levegőzni egyet, mert unom ezt a várakozást...

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364476 zeeh_ Előzmény: #364475

Agyalok is rendesen, beállt mögém már megint az a nyomi robot.

2450 lenne a reális ár a kintihez képest. Engem most zavar ez az árhátrány.

Lehet, hogy várok reggelig, 2500-on elvileg mindenképp nagyobb pakknak kéne lennie akkor is. Elvileg.

A 2300 alatti csomagok nem zavarnak, ebből a magasságból nyugodtan tekintek rájuk.

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364475 hAliG Előzmény: #364461

Nagyon el kell gondolkodnod az biztos.

Rizikó mindenképpen van abban, hogy ma piacin vásárolj, de ekkor tudod, hogy 2500-ért kapsz, viszont ha nem az lesz amire számítunk, akkor be lehet ragadni.

De, ha az lesz amire számítunk és holnap kint felhúzzák, akkor nem biztos, hogy fogsz tudni venni 2500 környékén nagyobb tételt..

Az is lehet, hogy a kgy végéig kivárnak a nagyobb halak kint, és csak hétfőn lesz komolyabb reakciót a hírek ismeretében.

Nem egyszerű.

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364461 zeeh_ Előzmény: #364457

Milyen jól jönne, ha tudnék venni még olcsóbban!

Ha nem lesz más megoldás, akkor a végén veszek piacin egy kicsit.

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364457 hAliG Előzmény: #364453

Úgy néz ki, hogy a Japán sokk után kezdenek a piacok visszafelé indulni, ez jól jöhet nekünk!

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364453 zeeh_ Előzmény: #364450

Blue majd az Econetből lesz a maga szinte kimutathatatlan 0.2%-ával. Csak tudnám, mi a fenét keres még a BUX kosárban.

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364450 hAliG Előzmény: #364438

Elég nagy súllyal kerül be Orco!! A 7. legnagyobb súlyú lesz :D

Végén még blue lesz belőle :D

Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

#364438 zeeh_

http://www.portfolio.hu/vallalatok/mennyit_er_a_bux-tagsag_az_elmult_evek_tapasztalatai.146871.html

"A 13,4 milliárd forintos nettó eszközértékkel rendelkező indexkövető (referencia index a BUX) alapok felől így a CIG Pannónia piacán 281, az Orco piacán pedig mintegy 230 millió forintos potenciális többletkereslet jelentkezhet. Mindez a részvények eddigi forgalmát figyelembe véve a CIG-nél mintegy 5, az Orco-nál pedig 16 kereskedési nap forgalmának felel meg."

230 milla szépen fel tudná repíteni főleg ha egy nap alatt jönne ekkora forgalom, ami kizárt.

Re: nincs cím

#364364 Hathor Előzmény: #364232

Megnéztem már ezt a topikot is, abszolút nem ismerem Orcot, de HAlig azt mondta KEG topikban bízik benne, mondom megnézem, hogy mit látni itt.

A fordított fej-váll teljesen jónak tűnik.

Ez a rajzod szerintem nem jó fej-vállal

Bocs, csak ezt ne figyeld szerintem.

a pf.en irt hir alapjan,…

#364361 Koffein

a pf.en irt hir alapjan, ha mostansag menne bo 50, hanem 100%ot aszem besza behu volna... :)

Re: nincs cím

#364319 Koffein Előzmény: #364306

vegyes erzeseim vannak... a rajzbol kiindulva, az is lehet, hogy nagyobbat tudjunk esni, ha odakint lefele indulna :D