Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #364229Gyorsban behúztam a vonalat, amire gondoltam :)
http://www.kephost.com/images4/2011/3/24/ysgaj05yqth21crp3qg7.jpg
Gyorsban behúztam a vonalat, amire gondoltam :)
http://www.kephost.com/images4/2011/3/24/ysgaj05yqth21crp3qg7.jpg