Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #364232Megnéztem már ezt a topikot is, abszolút nem ismerem Orcot, de HAlig azt mondta KEG topikban bízik benne, mondom megnézem, hogy mit látni itt.
A fordított fej-váll teljesen jónak tűnik.
Ez a rajzod szerintem nem jó fej-vállal
Bocs, csak ezt ne figyeld szerintem.