Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #364232

Megnéztem már ezt a topikot is, abszolút nem ismerem Orcot, de HAlig azt mondta KEG topikban bízik benne, mondom megnézem, hogy mit látni itt.

A fordított fej-váll teljesen jónak tűnik.

Ez a rajzod szerintem nem jó fej-vállal

Bocs, csak ezt ne figyeld szerintem.