Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

zeeh_ Előzmény: #364475

Agyalok is rendesen, beállt mögém már megint az a nyomi robot.

2450 lenne a reális ár a kintihez képest. Engem most zavar ez az árhátrány.

Lehet, hogy várok reggelig, 2500-on elvileg mindenképp nagyobb pakknak kéne lennie akkor is. Elvileg.

A 2300 alatti csomagok nem zavarnak, ebből a magasságból nyugodtan tekintek rájuk.