Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai
zeeh_ Előzmény: #364475Agyalok is rendesen, beállt mögém már megint az a nyomi robot.
2450 lenne a reális ár a kintihez képest. Engem most zavar ez az árhátrány.
Lehet, hogy várok reggelig, 2500-on elvileg mindenképp nagyobb pakknak kéne lennie akkor is. Elvileg.
A 2300 alatti csomagok nem zavarnak, ebből a magasságból nyugodtan tekintek rájuk.