Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai

hAliG Előzmény: #364461

Nagyon el kell gondolkodnod az biztos.

Rizikó mindenképpen van abban, hogy ma piacin vásárolj, de ekkor tudod, hogy 2500-ért kapsz, viszont ha nem az lesz amire számítunk, akkor be lehet ragadni.

De, ha az lesz amire számítunk és holnap kint felhúzzák, akkor nem biztos, hogy fogsz tudni venni 2500 környékén nagyobb tételt..

Az is lehet, hogy a kgy végéig kivárnak a nagyobb halak kint, és csak hétfőn lesz komolyabb reakciót a hírek ismeretében.

Nem egyszerű.