Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai 2011. március 24. 14:55 hAliG Előzmény: #364438 Elég nagy súllyal kerül be Orco!! A 7. legnagyobb súlyú lesz :D Végén még blue lesz belőle :D