Re: Mennyit ér a BUX-tagság? - Az elmúlt évek tapasztalatai
Koffein Előzmény: #364476Mi mögé állt be a robot? a 17 db mögé, vagy a 4db mögé? :)))
Pfúúúh Én már nem bírom ezt a tétlenséget, most értem haza, de megyek is levegőzni egyet, mert unom ezt a várakozást...