Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#363339 zeeh_ Előzmény: #363199

Jó ötlet volt belevenni tegnap 2390-en. :) Kár, hogy nem többet vettem.

Szép a könyv itthon is és kint is. Ebből gyj előtti rally lesz. :)

Kint 9.33-ig 3200 db, itthon az első 100 db vagy feletti tétel 2475-ön. :)

Re: nincs cím

#363199 Koffein Előzmény: #363188

Kivárunk, oszt kgy. környékén amúgy is lesz nagyobb csapkodás oszt meglátjuk, hogy mi lesz...

Re: nincs cím

#363188 zeeh_ Előzmény: #363153

Nem lesz az annyira sima menet szvsz,de legyen igazad és mire 11 köré érünk,legyen egy 280 ajró is mellé. :)

Most értem haza, nézem a…

#363153 Koffein

Most értem haza, nézem a papírocskát oszt azt látom, hogy pont 9en zárt. zsír, remélem hogy úgy fog csosszanni 11fölé, mint kés a vajon :D

Re: nincs cím

#363136 zeeh_ Előzmény: #363134

3108 db van 9.1-ig.

8.65-re beállt a 4k-s pufi.

Update: Fejlődjön csak. Maga mögött hagyhatná végre a 3k alatti régiót.

Most fogadni mernék, hogy amint bezárunk, kint 9 fölé megy.

8,95 újra

Re: nincs cím

#363135 hAliG Előzmény: #363133

Mióta Orco tőzsdén van a momentum maximuma 60.1 volt hónapos bontásban, RSI 90.39

Most pedig a momentum 1.43, az RSI 38.04

Van hová fejlődnie :D

Re: nincs cím

#363133 zeeh_ Előzmény: #363131

Igen, ez itt a nagy kérdés. Szokatlanul üres.

Lehet, megint lesz egy +10% rally a semmire? :) 3.5k-val 9.1-re lehet rakni. Remélem, nem azután akarják összehozni, hogy mi bezárunk.

Re: nincs cím

#363028 zeeh_ Előzmény: #362241

Nem akarja a jót és nem akar bedobni senki semennyit. :-/

Kint leragadt 8.77-en, azért 5k-t bedobhatnának a vicc kedvéért. :)

Re: nincs cím

#362241 zeeh_ Előzmény: #362235

Leönt valaki 3k-t és már 8.4 körül fog lenni.

Érdekes lesz a jövő hét, lesz még csapkodás szerintem. Még nincs elkésve senki szvsz, aki bővíteni akar jövő péntekig. Főleg ha Japánban lesz még valami meglepi + megtámadják Líbiát.

Odakint egy száll ropiké…

#362235 Koffein

Odakint egy száll ropiként fog összeroppanni...

Re: nincs cím

#362143 zeeh_ Előzmény: #361929

Robot pajti megpakolta 400 darabokkal az eladóit. Szép tételt lehetne venni, de csak 2400 feletti áron... :( Bedobni meg nem akarnak semmit.

Re: nincs cím

#361929 Koffein Előzmény: #361918

Hülye lenne bárki is ezeken a szinteken adni... max mikrobi ad pár db-ot magának, hogy megközelítőleg szintbe legyenek...

Re: nincs cím

#361918 zeeh_ Előzmény: #361912

Csak az a baj, hogy itthon se lehet halászni rendesen. Tételt csak 2395-től felfelé lehet venni piacin, alatta vagy dobnak be vagy nem.

Végre egy szintre kerülhetnének az árak, mert még ma is feljebb vagyunk, mint kéne.

Re: nincs cím

#361912 Koffein Előzmény: #361902

Lehet belefáradtak a vadászatba... tán 1db 1k.s tételt láttam, a többi töpörtyű mérettű volt, a megszokott pakkokhoz képest :)

Re: nincs cím

#361902 zeeh_ Előzmény: #361888

Állóvíz itt is, ott is.

Kicsit megkavarhatnák vagy legalább próbálkoznának egy stop vadászattal. :)

Annyira poénos a kinti k…

#361888 Koffein

Annyira poénos a kinti könyv, hogy már fáj...