Re: nincs cím 2011. március 17. 16:51 Koffein Előzmény: #361902 Lehet belefáradtak a vadászatba... tán 1db 1k.s tételt láttam, a többi töpörtyű mérettű volt, a megszokott pakkokhoz képest :)