Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #361912

Csak az a baj, hogy itthon se lehet halászni rendesen. Tételt csak 2395-től felfelé lehet venni piacin, alatta vagy dobnak be vagy nem.

Végre egy szintre kerülhetnének az árak, mert még ma is feljebb vagyunk, mint kéne.