Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #361912Csak az a baj, hogy itthon se lehet halászni rendesen. Tételt csak 2395-től felfelé lehet venni piacin, alatta vagy dobnak be vagy nem.
Végre egy szintre kerülhetnének az árak, mert még ma is feljebb vagyunk, mint kéne.