Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363131

Igen, ez itt a nagy kérdés. Szokatlanul üres.

Lehet, megint lesz egy +10% rally a semmire? :) 3.5k-val 9.1-re lehet rakni. Remélem, nem azután akarják összehozni, hogy mi bezárunk.