Re: nincs cím 2011. március 21. 16:42 zeeh_ Előzmény: #363131 Igen, ez itt a nagy kérdés. Szokatlanul üres. Lehet, megint lesz egy +10% rally a semmire? :) 3.5k-val 9.1-re lehet rakni. Remélem, nem azután akarják összehozni, hogy mi bezárunk.