Hozzászólás
KoffeinMost értem haza, nézem a papírocskát oszt azt látom, hogy pont 9en zárt. zsír, remélem hogy úgy fog csosszanni 11fölé, mint kés a vajon :D
Most értem haza, nézem a papírocskát oszt azt látom, hogy pont 9en zárt. zsír, remélem hogy úgy fog csosszanni 11fölé, mint kés a vajon :D