Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #362235

Leönt valaki 3k-t és már 8.4 körül fog lenni.

Érdekes lesz a jövő hét, lesz még csapkodás szerintem. Még nincs elkésve senki szvsz, aki bővíteni akar jövő péntekig. Főleg ha Japánban lesz még valami meglepi + megtámadják Líbiát.