Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #362235Leönt valaki 3k-t és már 8.4 körül fog lenni.
Érdekes lesz a jövő hét, lesz még csapkodás szerintem. Még nincs elkésve senki szvsz, aki bővíteni akar jövő péntekig. Főleg ha Japánban lesz még valami meglepi + megtámadják Líbiát.