Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#359802 hAliG Előzmény: #359789

Reméljük azért, hogy hétfőn és kedden nem csinálnak semmilyen csűrcsavart :D

Nem örülnék neki..

Re: nincs cím

#359789 zeeh_ Előzmény: #359786

Nyilván nagy is belevett, azt az 54k-t nem kisbüfi vette ki 8.5-ről.

Meglátjuk, hogy mit hoz a holnap és a jövő hét.

Re: nincs cím

#359788 hAliG Előzmény: #359786

(Vettem pánerzsót :D Ékelődésnek tűnik, amit mutat a chart.. hátha..)

Re: nincs cím

#359786 hAliG Előzmény: #359784

Nem akarják ezt visszahúzni, megy a limbó, tudod!

Kirázzák kint azokat, akikre nincs szükség. Sokat begyűjtöttek a mostani felhúzással is, az utazókat hagyják kirázódni.

Re: nincs cím

#359784 zeeh_ Előzmény: #359781

Úgy legyen, de a 8.7 magassága szvsz elég korrekció lenne, lejjebb nem nagyon kéne mennie. Azért 9-ig könnyen visszahúzható, egész nap szellős addig az eladási oldal 9 euróig.

Re: nincs cím

#359781 hAliG Előzmény: #359768

Jó lesz az ;)

Kell egy kis korrekció!

8.5 alá nem várnám, de ahogy most nézem akár még 8.2-ig is lenézhet, a csordogálásban.

Na onnan fog két hét múlva izomból 12-ig menni :)

Re: nincs cím

#359609 hAliG Előzmény: #359604

Orcoban oldalazás lesz egy ideig szerintem.

Megint én indítottam el a Pannuniont ma :D

Keg-et dobtam, nem tudom mit vártam ott..

Egyébként a Pannunionban biztos vagyok benne, hogy 300 feletti tartományba megy!

Nézd meg a chartját a topikjában!

Re: nincs cím

#359604 zeeh_ Előzmény: #359559

Nem kéne visszaadnia, főleg ezen áll vagy bukik a szabadulásom a legnagyobb független balos mutyi média csoportból. :D

Lássuk, hogy visszaadja …

#359559 Koffein

Lássuk, hogy visszaadja a +10% emelkedést, vagy nem...

Most mi van? Robotpajti …

#359170 Koffein

Most mi van? Robotpajti újraszámolja az esélyeket, hogy 9 alá engedje-e, vagy sem?

Re: nincs cím

#358972 zeeh_ Előzmény: #358969

Épp most néztem, hogy ez a fos állandóan akkor kezd begyengülni, ha a rallynak vége. Csak egyszer jönne már össze, hogy rally mellé egy gyengébb HUF is társul! :) 10.8 környékén egy 280-as euróval elégedett lennék. :)

273,32 Ft

Ezért nem nagyon mozgott itthon, mert míg kint lenézett 9 alá, addig itt elkezdett begyengülni, pedig most pont erősödnie kéne, mert kéne vennem még olcsóbban. :)

Én azért számítok egy kirázásra (nagyobb leszúrásra) benne, mielőtt célba venné a 11 eurót.