Re: nincs cím 2011. március 10. 16:33 hAliG Előzmény: #359768 Jó lesz az ;) Kell egy kis korrekció! 8.5 alá nem várnám, de ahogy most nézem akár még 8.2-ig is lenézhet, a csordogálásban. Na onnan fog két hét múlva izomból 12-ig menni :)