Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #359768

Jó lesz az ;)

Kell egy kis korrekció!

8.5 alá nem várnám, de ahogy most nézem akár még 8.2-ig is lenézhet, a csordogálásban.

Na onnan fog két hét múlva izomból 12-ig menni :)