Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #359604

Orcoban oldalazás lesz egy ideig szerintem.

Megint én indítottam el a Pannuniont ma :D

Keg-et dobtam, nem tudom mit vártam ott..

Egyébként a Pannunionban biztos vagyok benne, hogy 300 feletti tartományba megy!

Nézd meg a chartját a topikjában!