Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #359604Orcoban oldalazás lesz egy ideig szerintem.
Megint én indítottam el a Pannuniont ma :D
Keg-et dobtam, nem tudom mit vártam ott..
Egyébként a Pannunionban biztos vagyok benne, hogy 300 feletti tartományba megy!
Nézd meg a chartját a topikjában!