Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #359784

Nem akarják ezt visszahúzni, megy a limbó, tudod!

Kirázzák kint azokat, akikre nincs szükség. Sokat begyűjtöttek a mostani felhúzással is, az utazókat hagyják kirázódni.