Re: nincs cím 2011. március 10. 16:40 hAliG Előzmény: #359784 Nem akarják ezt visszahúzni, megy a limbó, tudod! Kirázzák kint azokat, akikre nincs szükség. Sokat begyűjtöttek a mostani felhúzással is, az utazókat hagyják kirázódni.