kezd gyengülni a huf :)
http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/gyengul_a_forint_a_romlo_hangulatban.146411.html
Látom még nem folyik a vér, megnyugszik a papír két nap emelkedés után. :)
kezd gyengülni a huf :)
http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/gyengul_a_forint_a_romlo_hangulatban.146411.html
Látom még nem folyik a vér, megnyugszik a papír két nap emelkedés után. :)
9,5-ön megapufi ismét. Tegnap nem jelentett gondot, ez se fog, ha eljön az ideje. :)
Bolliból kint van szépen, ideje visszatérni 2400 alá és gyűjtögetni tovább. :)
Lesz itt jajveszékelés.
Szerintem első percekben felhúzás, majd öntés lesz a mai műsor, aminek keretében vissza lesz egy visszateszt. 2300-tól kezdve bent állok a bedobandó pakkokért, úgyhogy tessék eldobálni! :D
9,29 kint. 9,55-ig el fog menni.
legyen egy kis jajveszékelés oszt jöhet öröm é bódotá :)
Széles a tartomány a kinti és a hazai könyvben is, ebből ma bármi lehet.
Holnap sajna csak PDA-n leszek, lehet jobb is :D
Na tényleg jó éjt, néha majd bekukkantok holnap, sok sikert!
Viszont!
Merjünk nagyokat álmodni! :D
Elvileg holnap gyengébb forintunk lesz a februári hiány miatt.
Á,dehogy! :D
Lehet,hogy kéne még egy tőkeemelést csinálnom.
Számolgattam, el kéne érnem,hogy már 2700 környéke is kihúzzon a rádiós tolvajrészvényből. 11 eur mellett meg legalább megkapnám a kamatot az elmúlt 3.5 évre.
Biztosra kéne mennem,mert más papírban a meneküléshez elég emelkedést nem látok. Erre még alszok egyet.
google translate barátunkkal próbálkozok, meg néha 1-2 emberkével angolul próbáljuk megérteni egymást :)