Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #359786

Nyilván nagy is belevett, azt az 54k-t nem kisbüfi vette ki 8.5-ről.

Meglátjuk, hogy mit hoz a holnap és a jövő hét.