Re: nincs cím 2011. március 10. 16:42 zeeh_ Előzmény: #359786 Nyilván nagy is belevett, azt az 54k-t nem kisbüfi vette ki 8.5-ről. Meglátjuk, hogy mit hoz a holnap és a jövő hét.