Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #358845kezd gyengülni a huf :)
http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/gyengul_a_forint_a_romlo_hangulatban.146411.html
Látom még nem folyik a vér, megnyugszik a papír két nap emelkedés után. :)
kezd gyengülni a huf :)
http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/gyengul_a_forint_a_romlo_hangulatban.146411.html
Látom még nem folyik a vér, megnyugszik a papír két nap emelkedés után. :)