Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#358617 zeeh_ Előzmény: #358614

Talán egy régebbi beragadt dobta.

Mázlisták kaptak akciósan 2360-2365-ért.

Re: nincs cím

#358614 hAliG Előzmény: #358610

Pff, olvastam a PÜ-t is...

Értelme nem sok volt ennek az öntésnek, de mind1, biztos tudta mit csinál :)

Re: nincs cím

#358610 zeeh_ Előzmény: #358602

Szép öntés. Pont visszavontam, hogy ma már nem kapok, talán 2 mp, ha eltelt és beöntötték. :)

Úgy látszik, kezd előjönni a faktorom. :-O

Re: nincs cím

#358602 hAliG Előzmény: #358590

Ha így marad a kinti könyv, na meg az eladók is úgy akarják, akkor 9 felett zár remélem és elmondhatjuk, hogy a 2000-es szintet (talán) végre hátrahagytuk!

2000-es szinttel, gondolok a 2000 alá benézés lehetőségére!

Re: nincs cím

#358590 hAliG Előzmény: #358585

Éves jelentés lesz március 24-én..

Sok tényező miatt van ez a nagy izgalom ;)

Olvasgass vissza, és látni fogod!

Re: nincs cím

#358589 zeeh_ Előzmény: #358588

Sanszos, hogy 2400 alatti tartománynak is egy időre búcsút lehet inteni.

Majd hazafelé megkérem az indiánokat, úgy is ott fog zenélni valamelyik egység a Határ úton vagy a Nyugatinál. :D

Re: nincs cím

#358588 Koffein Előzmény: #358582

Csak mosolygok magamban, hogy ma reggel a Gede meg a kollégája lehúzták az orcot, hogy a pénteki napon pár db-al 3%ot ment... Kíváncsi vagyok holnap mit mondanak, már ha be merik olvasni a mai 5-6%os emelkedést... :)

Na Én lépek, majd 5 után megnézem a zárót :)))

Jah és ha azt akarod, hogy 2400alá menjen, akkor rendeld a csigazabálók környékére a pánsípos indiánokat oszt olyan esést generálnak, hogy 2000nél már a robot pajti gátjai sem fogják bírni a lavinát :D

Re: nincs cím

#358585 pepe01 Előzmény: #358582

Sziasztok!

Melyik tőzsdén kerül 9,5 gondolom euróba és mi ez a nagy izgalom.

Súgtak nekem a közgyűlés talán 24-én lesz, erre a nagy izgalom?

Re: nincs cím

#358582 zeeh_ Előzmény: #358577

9,55 szerintem holnap meglesz nyitás után nem sokkal.

Mivel nem jött le értem 2400 alá, így kicsit fölé álltam, hátha kapok.

Az lepne meg, ha már ma megnyalná a 9,5-öt.

Ahogy elnézem erre a hét…

#358577 Koffein

Ahogy elnézem erre a hétre a cél a 9,55 felé repíteni és megerősíteni a frontvonalat, ahonnét majd a későbbiekben tovább mehet 11ig...

Re: nincs cím

#358548 zeeh_ Előzmény: #358546

Nem. :) Figyelek. :)

Délelőtt mákom volt, mert frissítgettem időnként, aztán volt kb. 2-3 perc a kinti 9.17-ig történő tépés és az itthoni 2345-ös start között, így gyors be tudtam még vásárolni. Nézegettem a kinti chartot. Amikor ilyen szépen ment, másnap még húztak rajta és vagy kicsi pluszban zárt vagy enyhe mínuszban. Még ma akarok venni holnapra, aztán 2500 felett valahol kivágnám a mai 3. vételt és visszaállnék gyűjtögető üzemmódba.

2450-en sok az a pakk.

9 eurot én se gondoltam volna, legfeljebb márc. 24. előtti napokban a spekák miatt. Aztán lehet, hogy még ma elnéz 9.55 környékére.

9,2 alá nem nagyon akarják leengedni.

Re: nincs cím

#358546 hAliG Előzmény: #358513

Eltűntél? :)

9,2 környékén vergődik, de álmomban sem gondoltam én sem, hogy már ma ezen a szinten leszünk.

Ha hirtelen megindulna, vissza tudod majd venni úgyis, mert az utóbbi időben itthon később reagálunk, ahogy látjuk :)

Re: nincs cím

#358517 hAliG Előzmény: #358515

Ha most ebédidőben vissza is csorog 9 környékére, akkor is az még 2450Ft körül van!

Re: nincs cím

#358515 hAliG Előzmény: #358513

Nem szabad eldobni szvsz. Legalábbis nekem. Nem tudnám visszavenni szerintem (olyan könnyen).

Re: nincs cím

#358502 hAliG Előzmény: #358499

Lehet, hogy ez jelzésértékű volt? 2450-es eladás..

Jó lenne még többet kihozni belőle, de engem annyira nem izgat :)

Sokszor megtanultam már, hogy kevés idegeskedéssel a legtöbbet úgy lehet kihozni belőle, hogy a csapongásokkal nem foglalkozok. Szépen TA-n zárás után otthon kielemzem és nyugodtan döntök.