Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #358546

Nem. :) Figyelek. :)

Délelőtt mákom volt, mert frissítgettem időnként, aztán volt kb. 2-3 perc a kinti 9.17-ig történő tépés és az itthoni 2345-ös start között, így gyors be tudtam még vásárolni. Nézegettem a kinti chartot. Amikor ilyen szépen ment, másnap még húztak rajta és vagy kicsi pluszban zárt vagy enyhe mínuszban. Még ma akarok venni holnapra, aztán 2500 felett valahol kivágnám a mai 3. vételt és visszaállnék gyűjtögető üzemmódba.

2450-en sok az a pakk.

9 eurot én se gondoltam volna, legfeljebb márc. 24. előtti napokban a spekák miatt. Aztán lehet, hogy még ma elnéz 9.55 környékére.

9,2 alá nem nagyon akarják leengedni.