Re: nincs cím 2011. március 7. 16:47 zeeh_ Előzmény: #358602 Szép öntés. Pont visszavontam, hogy ma már nem kapok, talán 2 mp, ha eltelt és beöntötték. :) Úgy látszik, kezd előjönni a faktorom. :-O