Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #358577

9,55 szerintem holnap meglesz nyitás után nem sokkal.

Mivel nem jött le értem 2400 alá, így kicsit fölé álltam, hátha kapok.

Az lepne meg, ha már ma megnyalná a 9,5-öt.