Re: nincs cím 2011. március 7. 15:32 zeeh_ Előzmény: #358577 9,55 szerintem holnap meglesz nyitás után nem sokkal. Mivel nem jött le értem 2400 alá, így kicsit fölé álltam, hátha kapok. Az lepne meg, ha már ma megnyalná a 9,5-öt.