Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #358582

Csak mosolygok magamban, hogy ma reggel a Gede meg a kollégája lehúzták az orcot, hogy a pénteki napon pár db-al 3%ot ment... Kíváncsi vagyok holnap mit mondanak, már ha be merik olvasni a mai 5-6%os emelkedést... :)

Na Én lépek, majd 5 után megnézem a zárót :)))

Jah és ha azt akarod, hogy 2400alá menjen, akkor rendeld a csigazabálók környékére a pánsípos indiánokat oszt olyan esést generálnak, hogy 2000nél már a robot pajti gátjai sem fogják bírni a lavinát :D